Newsletter

Chcesz być informowany o nowych kursach, terminach oraz artykułach?
Twoje kursy Wyślij zapytanie Praca

Blog: Szwendaczowo - akademiowy konkurs fotograficzny

Ostatnio na blogu

Lato już dawno za nami, a zima zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto sobie nieco powspominać. Pochwalcie się swoimi zdjęciami podróżniczymi, a może właśnie do Was uśmiechnie się szczęście i otrzymacie szansę przeżycia super przygody w Akademii Rainbow.
 
Na zwycięzców czekają ciekawe NAGRODY:
- kursy w Akademii Rainbow  (m.in. kurs na pilota wycieczek) 
- koszulki Szwendam się
- gadżety i akcesoria (plecaki, buffy, przewodniki, karty przetrwania)
- rabaty na kursy i koszulki

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?
- polubić Szwendam się i Akademia Rainbow
- udostępnić konkursową grafikę: LINK
- w komentarzu, pod konkursową grafiką, wkleić zdjęcie swojego autorstwa przedstawiające szwendaczkę wraz z ciekawym podpisem 
 
Konkurs trwa od 27.10 do 9.11. Wyniki ogłoszone zostaną 11.11 o godz. 20:00. Każda osoba może wkleić tylko jedno zdjęcie. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane na fanpagach Szwendam się i Akademii Rainbow oraz zostanie zrobiony z nich wpis na szwendaczowego bloga. 
 
Najbardziej kreatywna osoba otrzyma nagrodę główną – kurs na pilota wycieczek w Akademii Rainbow oraz koszulkę Szwendam się. Drugie miejsce będzie mogło wybrać jeden z pozostałych kursów (kurs na rezydenta turystycznego lub animatora czasu wolnego) oraz dostanie dowolną koszulkę Szwendam się. Trzecie miejsce otrzyma: plecak, buffa, przewodnik oraz kartę przetrwania. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury, w skład którego wejdzie po dwóch przedstawicieli Szwendam się i Akademii Rainbow.
 
Dodatkowo, zdjęcie, które uzyska najwięcej lajków otrzyma koszulkę Szwendam się i plecak. Zdjęcie z drugą liczbą lajków dostanie buffa i przewodnik, a trzecie miejsce otrzyma przewodniki. Wyróżnionych zostanie także 10 zdjęć, których autorzy otrzymają pokaźne rabaty na kursy w Akademii Rainbow www.rainbowtours.edu.pl oraz na zakupy w sklepie Szwendam Się www.szwendamsie.pl
 
Przed udziałem w konkursie należy zapoznać się z jego regulaminem 
 

Komentarze:

Dołącz do nas - ludzi ciekawych świata

Zobacz oferty pracy