Newsletter

Chcesz być informowany o nowych kursach, terminach oraz artykułach?
Twoje kursy Wyślij zapytanie Praca

Blog: Zimowy konkurs herbaciany

Ostatnio na blogu

Zima wreszcie do nas dotarła, oficjalnie otwieramy czas picia herbaty popołudniami i wieczorami pod ciepłymi kocami! Na pewno macie coś, w czym najbardziej na świecie lubicie zaparzyć herbatę. Pochwalcie się tym, a może spotka Was miła niespodzianka!
 
Na zwycięzców czekają super NAGRODY:
- kursy w Akademii Rainbow
- herbaty, kawy i akcesoria od Hometea.pl
- plecaki, przewodniki
- rabaty na kursy i herbatę/kawę
 
Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?
- polubić profil Akademia Rainbow
- udostępnić konkursową grafikę
- w komentarzu, pod konkursową grafiką, wkleić zdjęcie swojego autorstwa przedstawiające swój ulubiony sposób podawania herbaty z opisem, dlaczego właśnie w ten sposób lubicie ją pić
 
Konkurs trwa od 6 stycznia do 29 stycznia. Wyniki ogłoszone zostaną 30 stycznia o godz. 20:00. Każda osoba może wkleić tylko jedno zdjęcie. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane na fanpagu Akademii Rainbow oraz zostanie zrobiony z nich wpis na akademiowego bloga.
 
Dwóch autorów najbardziej przekonujących opisów otrzyma nagrody:
Zestaw I – kurs Akademia Animatorów lub Akademia Rezydentów w Akademii Rainbow, komplet przewodników, plecak, 100 g. herbaty i filtry papierowe Finum do zaparzania / lub zaparzaczka.
lub Zestaw II – kurs Akademia Animatorów lub Akademia Rezydentów w Akademii Rainbow komplet przewodników, plecak, 200 g. kawy smakowej i 200 g. kawy naturalnej 100% Arabica
 
Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury, w skład którego wejdzie po dwóch przedstawicieli HomeTea i Akademii Rainbow.
 
Dodatkowo autor zdjęcia, które uzyska najwięcej lajków, otrzyma Zestaw III - kurs Akademia Animatorów lub Akademia Rezydentów w Akademii Rainbow, komplet przewodników, plecak, 100 g. Yerba Mate i Bombilla do jej picia.
Wyróżnionych zostanie także 10 zdjęć, których autorzy otrzymają rabaty na kursy w Akademii Rainbow (www.akademiarainbow.pl) i na zakupy w HomeTea.pl (http://www.hometea.pl)

 

 

Komentarze:

Dołącz do nas - ludzi ciekawych świata

Zobacz oferty pracy